Fietsdocent - 10 weken

Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/SportUtrecht1/activiteiten/Fietsdocent---10-weken/38883 om je aan te melden
Samenvatting
Je geeft praktische fietsles aan 'nieuwe Utrechters' zodat zij zich vrij, vertrouwd en veilig kunnen voelen in het Utrechtse verkeer.Uitgebreide omschrijving
Vind je het leuk om een ander iets te leren en houd je van fietsen? Meld je aan als fietsdocent!
Als Fietsmeesters vinden we het belangrijk dat iedereen zich vrij, vertrouwd en veilig voelt op de fiets. Fietsen is niet voor iedere Utrechter vanzelfsprekend en daarom bieden we onze fietslessen aan in de Utrechtse wijken en op het asielzoekerscentrum.
Kleine stappen, grote sprongen
Tijdens de fietslessen leren we deelnemers om zelfstandig te fietsen. Dit doen we door middel van een eenvoudige methode, in kleine stappen. Na een korte training heb je deze stappen al snel onder de knie. En binnenkort hebben de deelnemers dit ook! Elke week gaan zij sprongen vooruit.
"Fietsen is gezond en ik vind het fijn dat ik nu makkelijk op tijd naar werk kan" (deelnemer Yamina, 2020)
Start in september en april
We geven twee keer per jaar een lessenreeks van 10 weken. Deze reeksen starten in september en april. Voor de start van een lessenreeks wordt de training tot fietsdocent aangeboden. Je kunt ook tussentijds aanhaken bij de fietslessen en de training later volgen.
De fietsles geef je dan met 1 of meerdere andere vrijwilliger(s) en op elke locatie staat het lesmateriaal al klaar.
Interesse? Meld je aan en wij nemen contact met je op!
En kun je niet wachten? Bekijk dan alvast het rooster en onze fietsles instructievideo op de website van 'de Fietsmeesters'.