Navigatie overslaan
VC Utrecht Home
  • Academie voar Utrecht
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Leger des Heils

Leger des Heils

Non-profit

Het Leger des Heils is een wereldwijde organisatie die in meer dan 120 landen actief is! Vanuit hun christelijke motivatie helpen ze mensen die anders geen hulp zouden krijgen. In Nederland zijn ze ...

WelzijnMensen met een beperkingArmoedebestrijding
Activiteiten
Foto's
SBBI/ANBI
1 Geen armoede2 Geen honger3 Goede gezondheid en welzijn

Contact

  • Bemuurde Weerd Oostzijde 3, 3514 AN Utrecht, Nederland
  • [email protected]
  • 0302312289 (tussen 9 en 17 uur)

VC Utrecht

  • Aanmelden nieuwsbrief organisaties
  • Aanmelden nieuwsbrief vrijwilligers
  • Algemene voorwaarden VC Utrecht
  • Contact
  • Klachtenregeling extern

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools

Word vrijwillige kok en maak jouw keuken een bron van warmte en gezelligheid

Word vrijwillige kok en maak jouw keuken een bron van warmte en gezelligheid

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

Flexibele uren
Utrecht, Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Leger des Heils Team Vrijwillige Inzet

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Leger des Heils

#104084
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Leger-des-Heils2/activiteiten/Word-vrijwillige-kok-en-maak-jouw-keuken-een-bron-van-warmte-en-gezelligheid/104084 om je aan te melden

Ben jij gepassioneerd over koken en wil je jouw talenten inzetten om het leven van anderen te verrijken? Dan is deze vrijwilligerskans perfect voor jou!

Als vrijwillige kok bij ons maak je niet alleen heerlijke maaltijden, maar ook blijvende indrukken op de mensen die we ondersteunen. We zoeken een enthousiaste keukenprins(es) die samen met onze bewoners heerlijke en voedzame gerechten bereidt en daarbij de sfeer van gezelligheid en verbinding creëert.

 

Wat ga je doen?

  • Kookplezier: Bereid samen met onze bewoners smakelijke en voedzame maaltijden, waarbij jouw creativiteit de ruimte krijgt.
  • Samenwerken: Werk samen met een geweldig team en onze bewoners om een warme, gastvrije sfeer te creëren.
  • Jouw recepten: Breng je eigen favoriete gerechten in en, als je het leuk vindt, ga je samen met een bewoner de supermarkt in om de ingrediënten in te slaan.
  • Genieten van je eigen werk: Na het koken is het tijd om samen te genieten van de maaltijd – want jij hebt het met liefde gemaakt!


Dit ben jij:

  • Je hebt een warm hart voor dak- en thuislozen;
  • Je bent doordeweeks of in het weekend een paar uur beschikbaar;
  • Je kookt graag voor een groep en doet dit eventueel samen met een bewoner;
  • Je bent sociaal, maar staat ook stevig in je schoenen;
  • Je bent betrouwbaar en flexibel, met begrip voor onze bewoners én jouw eigen agenda.


Dit bieden wij;

  • De kans om een positieve inpact te hebben om iemands leven;
  • Een leerzame vrijwilligerstaak in een betekenisvolle organisatie;
  • Waardering, gezelligheid en begeleiding;
  • Toegang tot een trainingsaanbod speciaal voor vrijwilligers;
  • Een WA-verzekering voor de uren dat je actief bent;
  • Een vergoeding van je reiskosten.


Over het Leger des Heils:

Het Leger des Heils is er voor de meest kwetsbaren in de samenleving: de mensen zonder helper. Vanuit een christelijke motivatie verlenen wij hulp aan kwetsbare mannen, vrouwen en kinderen die ondersteuning nodig hebben op het gebied van (geestelijke) gezondheid, (beschermd) wonen, financiën, werk en opvoeding. Per jaar staan er meer dan 6000 professionals en 12.000 vrijwilligers van het Leger des Heils klaar voor 75.000 mensen.


Adelante 1 biedt onderdak en begeleiding voor dak- en thuisloze mensen met complexe chronische psychiatrische problematiek, soms in combinatie met verslaving, die niet zelfstandig kunnen wonen. 

Bij Adelante 1 willen wij bewoners vooruit helpen, zodat zij zoveel mogelijk mee kunnen doen in de samenleving. Daarvoor bieden wij niet alleen begeleiding bij het wonen, maar ook groepsactiviteiten en individuele begeleiding.

 

Interesse en contact:

Is je interesse gewekt of twijfel je of dit bij je past? Neem gerust vrijblijvend contact op.

Gerelateerd aan

Koken & eten
Gastvrijheid en ontvangst
Sociaal contact
Welzijn
Buurt & omgeving
Zorg
Geen armoede
Geen honger
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen

Hoe kom ik er?

Over Leger des Heils

Het Leger des Heils is een wereldwijde organisatie die in meer dan 120 landen actief is! Vanuit hun christelijke motivatie helpen ze mensen die anders geen hulp zouden krijgen. In Nederland zijn ze echt overal actief, van maatschappelijke opvang tot verslavingszorg en zelfs internationale ontwikkelingshulp. Ze zetten zich in voor de maatschappij en zijn een inspiratie voor velen!

Bekijk meer activiteiten van Leger des Heils

De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Hou jij ervan om mensen zich welkom te laten voelen?

Vaste activiteit · 3—6 uur/maand

Hou jij ervan om mensen zich welkom te laten voelen?

Hou jij ervan om mensen zich welkom te laten voelen? Vind je het leuk om onze vaste gasten wekelijks te ontvangen met een kopje koffie (dinsdag en donderdag)?

Geplaatst door Stichting Robin Food
Kook jij met hart en ziel? Word kookvrijwilliger!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Kook jij met hart en ziel? Word kookvrijwilliger!

Iedere dinsdag en donderdag koken wij een gratis, warme maaltijd voor mensen die het écht nodig hebben. En daar kunnen we jouw hulp goed bij gebruiken!

Geplaatst door Stichting Robin Food
Dinsdagmaatje gezocht: een boodschap en een beleving!

Vaste activiteit · Flexibele uren

Dinsdagmaatje gezocht: een boodschap en een beleving!

Heb jij op dinsdagen wat tijd over en wil je iets betekenen voor een ander?

Geplaatst door Leger des Heils
Kok gezocht voor warme dinsdaglunch (hoofdgerecht)

Vaste activiteit · Flexibele uren

Kok gezocht voor warme dinsdaglunch (hoofdgerecht)

Hou jij van koken voor een gezellige groep en ben je een liefhebber van de Hollandse pot? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Geplaatst door Leger des Heils
Kom koken op maandag bij opvang de Stek!

Vaste activiteit · Flexibele uren · Start vanaf 16 feb 2026

Kom koken op maandag bij opvang de Stek!

Steek jij graag de handen uit de mouwen in de keuken? Dan is de rol van kookvrijwilliger op maandag bij de Tussenvoorziening iets voor jou!

Geplaatst door Stichting de Tussenvoorziening
gastheer/gastvrouw

Vaste activiteit · 4—8 uur/week · Start vanaf 3 mrt 2026

gastheer/gastvrouw

Wij, inloopcentrum voor mensen die leven met kanker, zijn op zoek naar vrijwilligers die onze gasten een fijne en betekenisvolle tijd bezorgen.

Geplaatst door Huis om de Dom

Vind Workshops die bij jou passen

Jun

1

Nieuw
Training Stress-sensitief werken

Workshop · 1 jun, 09:00 - 10:00

Training Stress-sensitief werken

Hoe beïnvloedt (geld)stress het dagelijks leven van Overvechters? En…hoe werk je stress-sensitief met deze inwoners?

Geplaatst door Samen voor Overvecht

Mei

28

Nieuw
Training Stress-sensitief werken

Workshop · 28 mei, 13:30 - 14:30

Training Stress-sensitief werken

Hoe beïnvloedt (geld)stress het dagelijks leven van Overvechters? En…hoe werk je stress-sensitief met deze inwoners?

Geplaatst door Samen voor Overvecht

Jun

18

Creatieve workshop: Moodboard maken over zelfliefde en herstel

Workshop · 18 jun, 14:00 - 16:00

Creatieve workshop: Moodboard maken over zelfliefde en herstel

In deze workshop ga je op een creatieve en laagdrempelige manier aan de slag met het thema zelfliefde.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Jun

30

Hybride Training: Acceptatie

Workshop · 30 jun, 10:00 - 11:00

Hybride Training: Acceptatie

Het programma is gebaseerd op wetenschappelijke methoden zoals Acceptance & Commitment Therapy (ACT), mindfulness en zelfcompassie. De training duurt 6 weken.

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Sep

9

Gouden Mannen

Workshop · 9 sep, 12:00 - 16:00

Gouden Mannen

Het programma van Gouden Mannen duurt 60 weken en geeft deelnemers genoeg tijd om elkaar te leren kennen, nieuwe vaardigheden te verkrijgen en te groeien

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Mei

28

Training: Omgaan met sombere gevoelens

Workshop · 28 mei, 10:00 - 12:00

Training: Omgaan met sombere gevoelens

Voel je je somber of uit balans? Ga mee op ontdekking in 5 bijeenkomsten. Samen delen, leren en groeien in een veilige, kleine groep. Je bent welkom. 🌿

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

Flexibele uren
Utrecht, Utrecht, Nederland

Contactpersoon

Leger des Heils Team Vrijwillige Inzet

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag