Coördinator Communicatie Commissie Sinterklaas Intocht Utrecht

Coördinator Communicatie Commissie Sinterklaas Intocht Utrecht

Tijdelijke activiteit · Flexibele uren
Flexibele locatie
CoördinerenSociale mediaAdministratieNederlands
Kunst & cultuurKinderenBuurt & omgevingJongeren
1 Geen armoede10 Ongelijkheid verminderen11 Duurzame steden en gemeenschappen
Deze vacature is geschikt voor jongeren

Contactpersoon

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen
Intocht Utrecht

#79746
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Intocht-Utrecht/activiteiten/Coordinator-Communicatie-Commissie-Sinterklaas-Intocht-Utrecht/79746 om je aan te melden

Samenvatting

Coördinator Communicatiecommissie

Uitgebreide omschrijving

Sint zoekt hulp

In november komt Sinterklaas weer aan in Utrecht. Ieder jaar wordt de intocht door 35.000 enthousiaste bezoekers meegevierd. Hiermee is de intocht van Sinterklaas een van de grootste evenementen in Utrecht. De organisatie van de intocht is in handen van twintig gemotiveerde vrijwilligers (Coördinatoren) die er alles aan doen om er ieder jaar weer een fantastisch feest van te maken.


Om de verschillende bezoekers en partners te activeren en te informeren en om onze maatschappelijke projecten goed onder het voetlicht te brengen, zijn wij op zoek naar een coördinator die onze Communicatiecommissie komt versterken.


Coördinator Communicatiecommissie

Het communicatie-team is verantwoordelijk voor de interne en de externe communicatie en PR van de intocht, van concept tot uitvoering. 


Wat ga je doen?

  • meedenken over communicatie rondom maatschappelijke projecten;
  • onderhouden van de website;
  • communicatieondersteuning van de Pico, Paco en Maco (Pieten-, Partner- en maatschappelijke commissie);
  • plannen van en posten op social media;
  • planning en inzet van promotiemiddelen zoals posters en banieren;
  • persberichten opstellen.


Wie zoeken iemand die:

  • affiniteit heeft met de stad Utrecht;
  • ervaring heeft op het gebied van social media en communicatie in brede zin;
  • energiek is en graag proactief te werk gaat;
  • ong. 4 uur per week tijd heeft vanaf half mei t/m november.


Wat bieden we je?

  • ervaring op het werkterrein van grote events;
  • een interessant netwerk, zowel binnen als buiten de organisatie;
  • een leuke club vrijwilligers met allemaal hetzelfde doel.


Aanmelden of meer informatie

Ben je enthousiast geworden en wil je je aanmelden of heb je nog vragen? Neem contact op met Ester Dingemans (projectleider).

Wat vrijwilligers nodig hebben

🗣️ Beheersing van het Nederlands

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Activiteit Delen

Over Intocht Utrecht

De Intocht Utrecht is dé jaarlijkse intocht van Sinterklaas in de stad Utrecht. Alle inwoners van Utrecht zijn van harte welkom bij dit grote feest dat doorggaans door ruim 35.000 enthousiaste bezoekers meegevierd wordt. Hiermee is de intocht één van de grootste buiten-evenementen van de stad.

De intocht is een complex evenement bestaande uit zes hoofdonderdelen: de start bij het Ledig Erf, de vaartocht door de Oude Gracht, de aankomst op de Weerdsluis, de optocht door de stad, het kinderevenement op het Domplein en verschillende kleine deel-evenementen.

De organisatie van de intocht is in handen van tientallen gemotiveerde vrijwilligers die er alles aan doen om er weer een fantastisch evenement van te maken. Er zijn voor de intocht in november elk jaar veel vrijwilligers nodig om dit mooie feest mogelijk te maken.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Speelgoed coderen voor uitleen

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Speelgoed coderen voor uitleen

Regelmatig voegen we nieuw speelgoed toe aan onze uitleen bibliotheek vol speelgoed. Dat is veel werk, want alles moet een code krijgen en meer. Help je mee?

Geplaatst door Speelotheek Hoograven
Technische held gezocht voor de kidsclub in Lombok!

Vaste activiteit · 2—3 uur/week

Technische held gezocht voor de kidsclub in Lombok!

We zijn op zoek naar iemand die met kinderen van 6-12 jaar technisch aan de slag kan gaan bij onze kidsclub in Lombok.

Geplaatst door Wishing Well West
Baliemedewerkers voor de donderdagavond, zaterdag en zondag

Vaste activiteit · 4—12 uur/maand

Baliemedewerkers voor de donderdagavond, zaterdag en zondag

Sonnenborgh - museum & sterrenwacht is op zoek naar baliemedewerkers die op vrijwillige basis ons team wil komen versterken.

Geplaatst door Sonnenborgh museum en sterrenwacht
Speelgoed tellen en checken

Vaste activiteit · Flexibele uren

Speelgoed tellen en checken

Elke woensdagavond controleren we het speelgoed dat is ingeleverd. Dat is gezellig met goede koffie, thee, limonade en lekkers.

Geplaatst door Speelotheek Hoograven
Projectleider KUNST!

Vaste activiteit · 4—8 uur/week

Projectleider KUNST!

Wij zoeken een projectleider, want iemand moet het toch regelen allemaal

Geplaatst door Stichting Verzamelkunst
Superheld gezocht voor Kidsclub Lombok

Vaste activiteit · 4—5 uur/week

Superheld gezocht voor Kidsclub Lombok

Elke woensdagmiddag organiseren we gezellige én actieve activiteiten voor een groep kinderen uit Lombok: sport en spel, bakken en creatieve activiteiten.

Geplaatst door Wishing Well West

Vind Workshops die bij jou passen

Nov

7

Nieuw
Het Empowerment Cafe

Workshop · 7 nov, 19:00 - 21:00

Het Empowerment Cafe

Ben jij tussen de 18 en 30 jaar en op zoek naar een plek waar je jezelf kunt zijn en je gedachten kunt delen? Kom dan naar het Jongeren Empowermentcafé!

Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel

Okt

28

Nieuw
💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Workshop · 28 okt 2025, 12:00 — 15 sep 2026, 13:00

💻 Computercursus voor beginner tot gevorderd

Stichting Digiwijs 3.0 biedt (gratis) computercursussen in Utrecht. Werk aan je digitale vaardigheden.

Geplaatst door Digiwijs 3.0

Okt

29

Training werken met kwetsbare mensen

Workshop · 29 okt, 18:30 - 22:00

Training werken met kwetsbare mensen

Wil je meer zicht krijgen op de mens achter de problematiek en wat er nodig is voor een goede omgang met elkaar? Dan is deze training geschikt voor jou!

Geplaatst door De Wilg

Okt

29

Vind de kracht in mensen!

Workshop · 29 okt, 18:30 - 21:30

Vind de kracht in mensen!

Werken met krachtwerk in je vrijwilligerswerk. Deze training is bedoeld voor vrijwilligers die een maatje of cliënt hebben.

Geplaatst door U Centraal

Nov

13

Eenzaamheid signaleren en bespreekbaar maken

Workshop · 13 nov, 19:00 - 21:30

Eenzaamheid signaleren en bespreekbaar maken

Mooie en leerzame workshop: Hoe herken je eenzaamheid en wat kan je eraan doen? Kom je ook naar deze waardevolle workshop?

Geplaatst door VC Utrecht

Nov

17

Mental Health First Aid - 1e hulp bij mentale klachten (4 dagdelen)

Workshop · 17 nov, 09:30 — 8 dec, 12:30

Mental Health First Aid - 1e hulp bij mentale klachten (4 dagdelen)

Bijna de helft van de volwassenen in Nederland krijgt ooit in zijn leven te maken met mentale klachten. Leer dit herkennen en leer ondersteuning bieden.

Geplaatst door VC Utrecht