Jolijn (80) zoekt een maatje om er gezellig mee op uit te gaan

Praktische informatie
Vacature • Vaste activiteit
Contactpersoon
Joannieke Dogterom
Wat wij bieden
Voorwaarden
#83329
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Handjehelpen1/activiteiten/Jolijn-80-zoekt-een-maatje-om-er-gezellig-mee-op-uit-te-gaan/83329 om je aan te melden
Jolijn uit Utrecht Noord Oost houdt van cultuur en gezelligheid. Ga jij met deze dame met beginnende dementie op stap?
Jolijn houdt van wandelen, winkelen en activiteiten, zoals theatervoorstellingen. Helaas lukt het haar niet meer goed om deze dingen in haar eentje te doen vanwege beginnende dementie. Ook is ze erg eenzaam.
Ze zou het daarom erg leuk en fijn vinden om samen met iemand deze uitstapjes wél nog te kunnen maken. Ben jij een vrouw en lijkt het je leuk om met Jolijn op stap te gaan? Dan horen wij het graag en nemen we contact met je op!
Als vrijwilliger bij Handjehelpen volg je een online-introductiecursus en word je begeleid door een vaste coördinator.
Gerelateerd aan
Over Handjehelpen
Handjehelpen, voor wie maak jij het verschil?
Wil jij wat betekenen voor een ander? Dat kan bij ons! Bij Handjehelpen matchen we vrijwilligers met kinderen en volwassenen met een beperking. Het gaat om vrijwilligerswerk dat past in ieders agenda. En als je iets doet wat je leuk vindt, voelt het niet eens als vrijwilligerswerk. Ga jij iemand leren fietsen, een kind leren vriendjes maken of op stap met een ouder dame? Of steun jij een leeftijdsgenoot?
Geef hulp bij jou om de hoek in Utrecht!
Handjehelpen biedt interessante trainingen en lezingen. Zo leer je nóg meer over vrijwilligerswerk.
De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.











