Navigatie overslaan
VC Utrecht Home
  • Academie voar Utrecht
  • Utrechtse Vrijwilligerstrofee 2026
Account aanmakenLog in
Zijbalk overslaan
Handjehelpen

Handjehelpen

Non-profit

Handjehelpen, voor wie maak jij het verschil?

Wil jij wat betekenen voor een ander? Dat kan bij ons! Bij Handjehelpen matchen we vrijwilligers met kinderen en volwassenen met een beperking ...

Buurt & omgevingKinderenMensen met een beperkingJongeren
Activiteiten
Foto's
SBBI/ANBI

Contact

  • Bemuurde Weerd Oostzijde 3, 3514 AN Utrecht, Nederland
  • [email protected]
  • 0302312289 (tussen 9 en 14 uur)

VC Utrecht

  • Aanmelden nieuwsbrief organisaties
  • Aanmelden nieuwsbrief vrijwilligers
  • Algemene voorwaarden VC Utrecht
  • Contact
  • Klachtenregeling extern

Doe mee

  • Activiteiten
  • Zoek Organisaties
  • Organisatie toevoegen
  • Account aanmaken
  • Log in
  • Help
  • Content policy
  • Privacyverklaring
  • Toegankelijkheidsverklaring

Powered by Deedmob tools (opent in een nieuw venster)

Gezellig maatje voor mevrouw Kamps die aan huis gebonden is

Gezellig maatje voor mevrouw Kamps die aan huis gebonden is

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

1—2 uur/week
Vleuten, Utrecht, Nederland
1 plaats over

Contactpersoon

Joannieke Dogterom

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag
Handjehelpen

#116526
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Handjehelpen1/activiteiten/Gezellig-maatje-voor-mevrouw-Kamps-die-aan-huis-gebonden-is/116526 om je aan te melden

Mevrouw ziet weinig mensen en mist het contact en de gezelligheid. Daarom zou ze het heel fijn vinden om een maatje te hebben met wie het gezellig is.

Mevrouw Kamps (91) woont al meer dan 50 jaar in haar appartement in Vleuten, maar kan door lichamelijke beperkingen de trap niet meer op of af en helaas is er geen lift. Hierdoor komt ze al jaren niet meer buiten. Ondanks haar situatie blijft ze positief en dankbaar voor de hulp die ze krijgt, maar haar wereld is klein geworden.


Mevrouw ziet weinig mensen en mist het contact en de gezelligheid. Daarom zou ze het heel fijn vinden om een maatje te hebben met wie ze samen leuke dingen kan doen in huis. Denk aan een spelletje zoals Rummikub of Triviant, samen creatief bezig zijn (bijvoorbeeld kleuren), of gewoon een goed gesprek. Ze heeft hele mooie zelfgemaakte tekeningen in huis hangen, leuk om samen nieuwe kunst te maken. Mevrouw houdt verder van gesprekken met wat meer diepgang – over het leven, zingeving en wat iemand bezighoudt. Koetjes en kalfjes zijn minder haar ding.


Ze zou een vrouw van 40 jaar of ouder heel fijn vinden, omdat mevrouw merkt dat ze met iemand van die leeftijd makkelijker een klik heeft en fijnere gesprekken kan voeren. Ben jij die vrouw? Neem dan contact met ons op om een kennismaking te plannen. Als vrijwilliger van Handjehelpen volg je een online introductiecursus en word je begeleid door een vaste coördinator.

Gerelateerd aan

Sociaal contact
Maatje & buddy
Mensen met een beperking
Ouderen
Zorg
Goede gezondheid en welzijn
Ongelijkheid verminderen

Hoe kom ik er?

Over Handjehelpen

Handjehelpen, voor wie maak jij het verschil?

Wil jij wat betekenen voor een ander? Dat kan bij ons! Bij Handjehelpen matchen we vrijwilligers met kinderen en volwassenen met een beperking. Het gaat om vrijwilligerswerk dat past in ieders agenda. En als je iets doet wat je leuk vindt, voelt het niet eens als vrijwilligerswerk. Ga jij iemand leren fietsen, een kind leren vriendjes maken of op stap met een ouder dame? Of steun jij een leeftijdsgenoot?

Geef hulp bij jou om de hoek in Utrecht!

Handjehelpen biedt interessante trainingen en lezingen. Zo leer je nóg meer over vrijwilligerswerk.

Bekijk meer activiteiten van Handjehelpen

Deze vacature is verlopen Je kan hier andere vacatures vinden.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

Beleef jij met Irene (76) de mooie momenten van het leven?

Vaste activiteit · 1—2 uur/week

Beleef jij met Irene (76) de mooie momenten van het leven?

Na het overlijden van haar man heeft Irene veel stress. Ze durft alleen niet meer de deur uit terwijl dat haar heel erg goed zou doen. Steun jij haar?

Geplaatst door Handjehelpen
Een broodje, een bakkie en een babbel met Kees

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Een broodje, een bakkie en een babbel met Kees

Kees is een echte Utrechter die houdt van gezelligheid en leeft met dementie. Ga jij samen met hem een broodje halen?

Geplaatst door Hulp bij Dementie
Op pad met de vrolijke Anja

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Op pad met de vrolijke Anja

Houd jij van een goed gesprek, een rondje buiten en samen naar de Intratuin? Dan ben jij precies degene die Anja zoekt!

Geplaatst door Hulp bij Dementie
Een maatje

Vaste activiteit · 1—3 uur/week

Een maatje

Tijd en aandacht voor een kwetsbare oudere (met NAH) om samen te genieten van eenvoudige dingen als wandelen, kopje koffie, een spelletje.

Geplaatst door 's Heeren Loo
Maatje bij ouderen

Vaste activiteit · Flexibele uren

Maatje bij ouderen

Voor onze bewoners zoeken wij een betrokken vrijwilliger die een betekenisvolle band opbouwt met iemand die wel wat extra aandacht kan gebruiken.

Geplaatst door Careyn Utrecht Stad
Rustige aandacht voor Roelien

Vaste activiteit · 0—2 uur/week

Rustige aandacht voor Roelien

Roelien kan zich niet goed uitdrukken in woorden, maar geniet wel van oprechte aandacht. Rust en geduld zijn daarbij belangrijk. Kom jij haar warmte brengen?

Geplaatst door Hulp bij Dementie

Praktische informatie

Vacature • Vaste activiteit

1—2 uur/week
Vleuten, Utrecht, Nederland
1 plaats over

Contactpersoon

Joannieke Dogterom

Wat wij bieden

Vrijwilligersvergoeding

Voorwaarden

Verklaring Omtrent Gedrag