Geef jij Tina (13) meer zelfvertrouwen door samen actieve dingen te doen?
Praktische informatie
Vacature • Vaste activiteit
Contactpersoon
Joannieke Dogterom
Wat wij bieden
Voorwaarden
#55987
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Handjehelpen1/activiteiten/Geef-jij-Tina-13-meer-zelfvertrouwen-door-samen-actieve-dingen-te-doen/55987 om je aan te melden
Tina uit Utrecht West is veel gepest en wil graag positieve ervaringen opdoen met jou!
Tina is een actief en creatief meisje. Ze houdt van trampoline springen, voetballen, skeeleren, wandelen, bakken, knutselen en spelletjes spelen. Tina heeft ADHD en gaat naar het speciaal onderwijs. Zij heeft al veel meegemaakt in haar leven zoals de scheiding van haar ouders en veel pestgedrag. Hierdoor is ze erg onzeker geworden en heeft ze last van faalangst. Tina wil graag een maatje waarmee ze leuke dingen kan doen en lekker kan kletsen. Ben jij sportief, creatief en sta je stevig in je schoenen? Tina is aan het einde van de middag beschikbaar of in het weekend.
Als je als vrijwilliger bij Handjehelpen aan de slag gaat volg je een online introductiecursus en wordt je begeleid door een vaste coördinator.
Gerelateerd aan
Over Handjehelpen
Handjehelpen, voor wie maak jij het verschil?
Wil jij wat betekenen voor een ander? Dat kan bij ons! Bij Handjehelpen matchen we vrijwilligers met kinderen en volwassenen met een beperking. Het gaat om vrijwilligerswerk dat past in ieders agenda. En als je iets doet wat je leuk vindt, voelt het niet eens als vrijwilligerswerk. Ga jij iemand leren fietsen, een kind leren vriendjes maken of op stap met een ouder dame? Of steun jij een leeftijdsgenoot?
Geef hulp bij jou om de hoek in Utrecht!
Handjehelpen biedt interessante trainingen en lezingen. Zo leer je nóg meer over vrijwilligerswerk.
De organisator heeft deze activiteit gemarkeerd als gevuld. Aanmeldingen zijn gesloten. Je kan hier andere vacatures vinden.











