Help mee bij het Leidsche Rijn Festival

Help mee bij het Leidsche Rijn Festival

Evenement · 1 sep 2024, 09:00 - 18:00
Castellum Hoge Woerd, Hoge Woerdplein 1, De Meern, Utrecht 3454 PB, Nederland
Evenement & festival
Kunst & cultuurBuurt & omgevingKinderen & Jongeren
10 Ongelijkheid verminderen12 Verantwoorde consumptie en productie
Deze vacature is geschikt voor jongeren

Contactpersoon

U kunt zich helaas niet langer registreren voor deze vacature. Je kan hier andere vacatures vinden.
Activiteit Delen
Cultuur19
#78257
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Cultuur19/activiteiten/Help-mee-bij-het-Leidsche-Rijn-Festival/78257 om je aan te melden

Samenvatting

Het Leidsche Rijn festival op zondag 1 september zoekt verschillende vrijwilligers in uiteenlopende functies.

Uitgebreide omschrijving

Het Leidsche Rijn Festival komt er weer aan! Hét cultuurfestival in Leidsche Rijn vindt plaats op zondag 1 september in Castellum Hoge Woerd. Elk jaar brengt Cultuur19 een prikkelend programma met theater, muziek en workshops voor kinderen tussen 2 en 12 jaar.


Voor deze dag zijn we opzoek naar verschillende vrijwilligers in uiteenlopende functies. Het festival kan niet bestaan zonder vrijwilligers dus je inzet wordt zeer gewaardeerd! 


Wanneer? 1 september 2024

Waar? Castellum Hoge Woerd in Leidsche Rijn


BESCHIKBARE FUNCTIES:


  • Stagemanager: als stagemanager zorg je ervoor dat alle artiesten op tijd het podium opgaan. Ook zorg je ervoor dat alles wat de artiesten nodig hebben aanwezig is. 
  • Joek, onze mascotte: we zijn op zoek naar 2 personen die in een vogelpak over het festivalterrein willen lopen. We hebben maar één pak dus wanneer je het pak niet draagt begeleid je je collega in het pak. 
  • Artiestenbegeleiding: je begeleidt de artiesten waar nodig is.
  • Op- en afbouw: de opbouw is dit jaar op zaterdag 31 augustus. De afbouw op maandag 2 september. Vind je het leuk om te sjouwen of om de opbouwploeg te ontzorgen door koffie/thee en lunch klaar te zetten? Dan is deze functie iets voor jou!
  • Informatiebalie: je weet alles van het festival en je beantwoordt vragen van bezoekers.
  • Social media reporter: kijk je het liefst de hele dag op je telefoon en ben je toch super sociaal? Als social media reporter zorg je ervoor dat alles en iedereen van het festival op het internet terecht komt. 
  • Catering: als cateraar help je bij het (voor)bereiden van de lunch voor de vrijwilligers en artiesten en loop je een rondje langs alle vrijwilligers en artiesten met koffie/thee en wat lekkers. 
  • Vliegende keep: als vliegende keep wordt je ingezet waar nodig is. Mocht er iemand ziek zijn of op een andere manier uitvallen kun jij iemand overnemen. Ook kun je ingezet worden waar wij taken over het hoofd hebben gezien.
  • Bar: je staat achter de bar en zorgt ervoor dat de bezoekers niet uitdrogen door ze een drankje te verkopen, maar zorgt er ook voor dat het terras er netjes uit ziet.


Wat vragen we? Een enthousiaste houding, affiniteit met (jonge) kinderen en een beschikbaarheid op 1 september van 8.30 tot 18.00 uur. 


Wat bieden we? Een super leuk, gezellige en leerzame dag. Je krijgt van ons genoeg te drinken, een festivalshirt, lunch en avondeten.


Vlak voor het festival is er een vrijwilligersbijeenkomst voor alle vrijwilligers. Hier ontmoet je de andere vrijwilligers en word je functie nogmaals uitgelegd door een coördinator. 

Welke functie spreekt jou het meeste aan? Laat het mij weten en ik plan je in! 


Zin in! Hopelijk tot snel!


Groetjes,

Ineke

Wat wij vrijwilligers aanbieden

🤝 Extra begeleiding

Hoe kom ik er?

U kunt zich helaas niet langer registreren voor deze vacature. Je kan hier andere vacatures vinden.
Activiteit Delen

Over Cultuur19

Cultuur19 maakt zich sinds 2004 sterk voor een prikkelend kunst- en cultuuraanbod in Leidsche Rijn en Vleuten-De Meern. Van het Leidsche Rijn Festival, Zingende Beelden tot De Maakplaats en Duik in het Zand: Cultuur19 is actief op diverse locaties in de wijk en brengt cultuur dichtbij de bewoners.

Sinds januari 2017 werkt Cultuur19 vanuit de CultuurCampus aan programma's die culturele ontwikkeling van jong tot oud stimuleren. Programma's die startende kunstenaars in contact brengen met professionals en die hen samen een maakproces laat ingaan. Voor makers met ambitie organiseert Cultuur19 het jaarlijkse Campusfestival in de CultuurCampus.

Vacatures die je misschien ook interessant vindt

ZIMIHC zoekt hulp voor ZON festival
Eenmalige activiteit · 4–8 uur · voor 14 sep
Utrecht
ZIMIHC zoekt hulp voor ZON festival
Met het festival opent ZIMIHC samen met de gebruikers van het Vorstelijk complex het culturele en maatschappelijke seizoen.Geplaatst door ZIMIHC
Nieuw
Organisatie talent Timmerstad Utrecht
Vaste activiteit · 4–6 uur/maand
Utrecht
Organisatie talent Timmerstad Utrecht
Ben jij een organisatietalent met een hart voor kinderen en creativiteit? Dan zoeken wij jou! Voor het leukste evenement van het jaar – Timmerstad Utrecht Geplaatst door Timmerstad Utrecht
Help mee aan onze Kidsdisco!
Vaste activiteit · 2–3 uur/maand · Start vanaf 13 dec 2024
De Meern
Help mee aan onze Kidsdisco!
Heb jij een passie voor muziek, en wil je kinderen een onvergetelijke disco bezorgen? Wij zijn opzoek naar vrijwilligers die ons willen helpen bij de Kidsdisco.Geplaatst door De Schalm, Sociaal-Cultureel Centrum de Meern
Tienerdisco  Teenage Vibe!
Vaste activiteit · 3–4 uur/maand · Start vanaf 13 dec 2024
De Meern
Tienerdisco Teenage Vibe!
Heb jij een passie voor muziek, een hart voor jongeren? Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die willen helpen bij onze tienerdisco`s Teenage Vibe!Geplaatst door De Schalm, Sociaal-Cultureel Centrum de Meern
Disco voor mensen met een beperking
Vaste activiteit · 3–4 uur/maand · Start vanaf 4 jan 2025
De Meern
Disco voor mensen met een beperking
🎶 Vrijwilligers Gezocht voor disco's voor mensen met een beperking! 🎉Geplaatst door De Schalm, Sociaal-Cultureel Centrum de Meern
Become a Volunteer at Our Outdoor Festivities!
Eenmalige activiteit · 4–8 uur
Utrecht
Become a Volunteer at Our Outdoor Festivities!
Do you like to contribute occasionally, but would you rather not be tied to an activity? Then helping with us is exactly what you are looking for!Geplaatst door IJsclub Siberia

Vind Workshops die bij jou passen

Jun13
Training Spaarkingbegeleider
Workshop · 13 jun, 09:30 - 16:00
Utrecht
Training Spaarkingbegeleider
Werk jij graag met een groep mensen? Kan je mensen inspireren, motiveren en verbinden? En lijk het je leuk om mensen wat te leren over geldzaken?Geplaatst door Spaarkracht
Jun4
Samen op weg voor ouders / verzorgers
Workshop · 4 jun, 10:00 - 12:00
Utrecht
Samen op weg voor ouders / verzorgers
In onze ervaringsgroep voor ouders komen we samen om ervaringen te delen en tips uit te wisselen.Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel
Jun3
Training: Positief bekeken
Workshop · 3 jun, 14:00 - 16:00
Utrecht
Training: Positief bekeken
Ben jij klaar om je sterke kanten en verborgen talenten te ontdekken en verder te ontwikkelen? Doe mee aan de 6-weekse training "Positief Bekeken"Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel
Jul10
Creatieve Workshop: Waar word ik blij van moodboard
Workshop · 10 jul, 10:00 - 12:00
Utrecht
Creatieve Workshop: Waar word ik blij van moodboard
Maak jouw eigen moodboard tijdens deze creatieve workshop! Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel
Jun24
Nieuw
Themalunch: re-integratie
Workshop · 24 jun, 12:00 - 14:00
Utrecht
Themalunch: re-integratie
Kom lunchen en krijg informatie en tips over re-integratie. Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel
Jun11
Nieuw
Training: Veerkracht
Workshop · 11 jun, 10:00 - 12:00
Utrecht
Training: Veerkracht
Soms zit het leven even tegen. Je krijgt slecht nieuws, maakt iets verdrietigs mee, of je voelt je gewoon niet zo lekker. Dat is heel normaal. Geplaatst door Steunpunt Zelfregie & Herstel