Informatieavond Nederlandse Buddy's
Contactpersoon
Scan me of ga naar www.vcutrecht.nl/o/Buddy-to-Buddy-Utrecht/activiteiten/Informatieavond-Nederlandse-Buddys/57482 om je aan te melden
Samenvatting
Wil je buddy worden van een nieuwkomer? Op 17 oktober geven we een informatieavond voor de Nederlandse Buddy's. Kom je ook?Uitgebreide omschrijving
Buddy to Buddy koppelt Nederlanders en Nieuwkomers aan elkaar opbasis van vriendschap, gezelligheid en gelijkwaardigheid. Dit doen we om -aan de ene kant- nieuwkomers uit hun isolement te halen en bij te dragen aan de sociale intergratie. Aan de andere kant betrekken we Nederlanders bij de sociale intergratie van nieuwkomers en creeeren we meer draagvlak voor onze nieuwe inwoners.
We doen dit in een project van 4 maanden, waarbij we per ronde 25 tot 30 koppels matchen. In die 4 maanden ga je samen het avontuur aan om elkaar, elkaars cultuur en Utrecht te leren kennen. Samen leuke dingen doen, koken, kletsen of wat jij graag met je buddy wilt doen. Wij helpen je met je buddyschap door intervisieavonden en activiteiten te organiseren. Zo hebben we een maandelijkse potluck avond (waarbij iedereen zelf lekker eten meeneemt) of gaan we samen op pad.
Op maandag 17 oktober vertellen we alles wat je wilt en moet weten over ons project. De eerst volgende ronde start op 14 november. De avond is belangrijk voor de mensen die al zeker weten dat ze buddy willen worden, maar ook voor de mensen die gaag wat meer informatie willen.
Lijkt het je leuk om mee te doen of ben je nieuwsgierig naar het project? Meld je aan voor deze avond of schrijf je al direct in als buddy op onze website.